Casa Lagoinha
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Lagoinha Ubatuba van 20 vierkante meter ligt op een eersteklas locatie op slechts 6-minuten loopafstand van het Praia da Lagoinha, en nodigt gasten uit om tijd door te brengen op een terras. Deze 4-slaapkamer villa biedt mogelijkheden om biljart in de omgeving, op afstand van 7 km van het strand Sununga.
Het Praia Vermelha do Sul strand is op 25 minuten loopafstand vandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia Brava da Fortaleza, gelegen 3 km verder.
De gesitueerde in Ubatuba Casa Lagoinha beschikt over uitzicht op het strand.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van het vakantiehuis. Bar e Lanchonete Horizonte, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 19 minuten wandelen ervandaan. De 4-badkamer woning biedt gasten een ruime tuin met een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia da Maranduba2529 km
- Ilha do Pontal2641 km
- Cachoeira das Ruinas1409 km
- Maranduba3056 km
- Sorveteria e Pizzaria Mar Virado3375 km
- Ruins of the Pond839 km
- Prime Mercado Ltda Me4100 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos117 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Biljart/ Pool tafels
Kamervoorzieningen
- Terras
- Tuinmeubelen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Lagoinha?
Gasten van Casa Lagoinha kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Lagoinha kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Lagoinha kunnen eten in Restaurante Limão Cravo restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Lagoinha?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Lagoinha. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Ubatuba zijn het Praia Brava da Fortaleza en het strand Sununga, die respectievelijk op 3 en 7 km van de villa liggen. Daarnaast is het Praia Vermelha do Sul strand (2 km) ook een aanrader om te bezoeken.